Uklidové služby

Nejpopulárnější a nejčastěji využívaná služba úklidu domácnosti. 

Samotný úklid domácnosti je často považován za základní a nejčastější službu, kterou lidé využívají. Obsahuje širokou škálu činností, které mají za cíl udržet domov čistý a příjemný k životu. Mezi tyto činnosti patří vysávání koberců a vytírání podlah, které pomáhá odstranit prach, nečistoty a alergeny, které se hromadí v domácnosti. Důležitou součástí úklidu je také odstranění prachu z nábytku, obrazů a vypínačů, aby byly prostory nejen čisté, ale i hygienické.

Kromě toho je důležité pečlivě vyčistit kuchyňskou linku a pracovní plochy, aby se zabránilo šíření bakterií a zajištěna hygiena při přípravě jídla. Umytí dřezu, baterií a dalších spotřebičů v kuchyni je také nedílnou součástí úklidového procesu. Následně je potřeba vyprázdnit odpadkové koše, aby se minimalizovala šance na šíření zápachu a bakterií.

Další důležitou částí úklidu je hygienické čištění koupelny, včetně dezinfekce WC, umyvadel, sprchových koutů a van. Leštění zrcadel pak dodává celkovému prostoru svěžest a čistotu. Kromě toho je součástí úklidu také úprava postelí a setření okenních parapetů, což přispívá k celkovému pocitu čistoty a pohody v domácnosti.

Tyto činnosti jsou nezbytné pro udržení domova čistého a příjemného k pobytu, a proto je úklid domácnosti často považován za základní službu, kterou si lidé nejčastěji objednávají.

Individuální ceny. Obvyklá cena 450,-/hodina vč. přípravků.

775 713 939

Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktní údaje

Stěhování Ježko s.r.o.

Zbraslavská 12/11, Malá Chuchle
159 00 Praha

Mob: 775 713 939
E-mail: info@stehovanikulovyblesk.cz

IČO: 14294281, DIČ: CZ14294281
Dat. schránka: 7pghhyb