Stěhujete se? Nezapomeňte na nic

Co všechno vás při stěhování potká? No, po pravdě potkat vás toho může opravdu hodně, ale vynechme raději tentokrát katastrofický scénář a zaměřme se spíš na to co si dát na seznam, abyste si stěhování udělali co nejjednodušší.

Krabice kam se podíváte

Zřejmě každému dojde, že stěhování je hlavně o balení. Ať už jdete z domu do bytu, z menšího do většího a nebo se stěhujete na druhý konec republiky, zabalit musíte kompletně veškeré vaše věci a nábytek. Vyplatí se dát si na tomhle kroku záležet, protože tím značně minimalizujete riziko ztráty nebo poškození svých věcí. I když si objednáte profesionální stěhovací firmu, k nehodám jednoduše dojít může a přežije jen to, co je dobře zabalené.

Co dělat než se nastěhujete

Jestliže máte tu možnost, je dobré zajít do nového bydlení ještě před nastěhováním. Můžete si v klidu přeměřit a rozmyslet co kam dáte. Můžete si také ověřit v jakém stavu se byt nachází a nechat si ho ještě před prvními věcmi vybílit. Budete mít jistotu, že se stěhujete do čistého. S bytem se seznámíte a nasajete jeho atmosféru. Lépe se vám pak bude nastěhovávat, protože poznáte jeho geinus loci. Ostatně službu nechat si vybílit můžete využít i na svůj stávající byt, který díky tomu budete předávat s čistým svědomím.

Pryč se starým, sem s novým

Nezapomeňte taky probrat své stávající věci a ty, které už nebudete potřebovat, dejte na stranu. Můžete je prodat, darovat nebo vyhodit. Každopádně nemá smysl je stěhovat do nového bydlení. Tento čas je jedinečnou možností udělat si pořádek v životě.

Stěhovací firma vám zajistí nejen profesionální převoz vašich věcí, ale také vám je vynese do patra, pomůže usadit nábytek, vyklidí nemovitost a nově vám zajistí i malování. Servis je tím pádem zcela kompletní. Takže celý proces pro vás bude tím pádem o to jednodušší.